Čtyřicet podnikatelů a živnostníků bude od října navštěvovat Akademii RE I start. V průběhu pěti seminářů se seznámí se způsoby a trendy, které jim pomohou restartovat jejich podnikání. Největší zájem projevili přihlášení účastníci o novinky v oblasti marketingu a designu provozoven.

Akademie proběhne tradičně v Havířově a nově také v Karviné. Zatímco kurzy v havířovském Centru Lučina byly letos stejně jako vloni v krátkém čase plně obsazeny, v Karviné ještě několik míst pro zájemce o restart podnikání zbývá. Proto bude online registrační formulář dostupný až do konce října.

Pět večerních seminářů bude postupně věnováno trendům v oblasti marketingu, vizuální prezentace firmy, interiéru a exteriéru provozovny, komunikace a ekonomickému růstu. Na konci listopadu bude Akademie zakončena networkingem účastníků. Ti budou mít jedinečnou možnost spojit se s cílem snáze oslovit zákazníky.

Všichni účastníci Akademie RE I start z řad nájemníků nebytových prostor RESIDOMO navíc mohou na základě nově získaných poznatků sestavit projekt a zažádat Nadační fond RESIDOMO o podporu podnikání. Stejně jako v minulém roce vyčlenil nadační fond na podporu podnikatelů rovný jeden milion korun. Výzva bude vyhlášena na konci listopadu a finanční prostředky na realizaci budou autorům úspěšných projektů rozeslány ještě do konce letošního roku.

Více informací a přihlášky najdete ZDE.