Polar 28. 9. 2017 – Pan Vladimír Kajpuš má již 25 let řeznictví v Havířově. I tento drobný podnikatel musí čelit velkým obchodním řetězcům. Pan Kajpuš se ale nebál a přijal pomocnou ruku vlastníka nemovitosti společnosti RESIDOMO. Ta mu během jednoho týdne prodejnu zcela proměnila.
Vladimír Kajpuš, majitel řeznictví Kajpuš: “Bylo mi nabídnuto společností RESIDOMO, abychom šli do projektu proměny celé prodejny. Zalíbilo se nám, že zlepšíme jak prostory prodejny, tak to bude reklama, která nám snad přiláká další zákazníky.”
Společnost RESIDOMO chce udělat vše pro to, aby z center měst nevymizel zdravý obchodní ruch. Nadační fond RESIDOMO spouští například sérii vzdělávacích večerů pro živnostníky.
Kateřina Piechowicz, mluvčí společnosti RESIDOMO, s.r.o., CSR projekty: “Projekt Restart pomůže živnostníkům hned dvěma způsoby. Jednak jim dá patřičné informace, jak své podnikání vylepšit a zefektivnit a také jim pomůže zpracovat kvalitní podnikatelský plán pro rozvoj podnikání a díky tomu si mohou sáhnout na nadační příspěvek až v hodnotě sto tisíc korun.”
Proměna řeznictví se podařila a spokojeni jsou také zákazníci.
Anketa, zákaznice: “Chodím tady často a je to tady teď nádherné. Pěkné, lepší, než před tím.”
Vladimír Kajpuš, majitel řeznictví Kajpuš: “Jsem strašně rád, že jsem se do proměny přihlásil a všem děkuji za podporu, kterou mi dali.