Čtrnáctý ročník oborové soutěže LEMUR přinesl ocenění pro Nadační fond RESIDOMO. Tuto českou cenu za Public Relations v roce 2019 jsme získali za projekt CESTA DOMŮ.  

Do letošního ročníku soutěže LEMUR jsme se přihlásili s projektem CESTA DOMŮ. Jsme velmi potěšeni, že dne 4. června 2019 jsme měli tu čest v Centru současného umění DOX v Praze převzít ocenění za první místo v kategorii Firemní komunikace. Porotu zaujala především myšlenka programu CESTA DOMŮ Nadačního fondu RESIDOMO. Tou je podpora mladých lidí odcházející z ústavní výchovy a náhradní rodinné péče na cestě k osamostatnění a nastartování samostatného života.

Letošní ročník soutěže LEMUR byl přelomový, a to ne jenom pro organizátory. Do soutěže bylo přihlášeno 123 projektů, které jejich tvůrci přihlásili do 251 kategorií. Z přihlášených projektů jich mezi finalisty postoupilo 111. O nejlepších projektech rozhodovalo sedm komisí složených z padesátky porotců, odborníků na public relations. Konkurence byla opravdu veliká, a právě o to větší je náš úspěch.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na projektu CESTA DOMŮ podílí a zasloužili se tak na zisku ocenění LEMUR 2019.