Paní Šárka Starková se rozhodla nenechat osud svého podnikání náhodě. Jako jedna z účastnic Akademie RE I start získala od Nadačního fondu RESIDOMO finanční dotaci. Mohla tak po letech zlepšit vizáž svojí prodejny, pořídit lepší osvětlení a investovat do propagace.

V drogerii na Náměstí T. G. Masaryka v havířovské části Šumbark si mohli místní obyvatelé pořídit šampon nebo vinné kvasinky už v roce 1956. Před třinácti lety tuto prodejnu s tradicí převzala paní Starková. Tradici si až do letošního roku prodejna stále udržela, ovšem i včetně elektrických rozvodů, výmalby a vybavení. To se majitelce podařilo díky programu RE I start změnit.

Po úspěšném absolvování všech lekcí akademie, kam docházela i se svými zaměstnankyněmi, zažádala o dotaci na své podnikání. Podporu od Nadačního fondu RESIDOMO získala a elektrikáři, malíři a další řemeslníci mohli začít s pracemi. Nyní má prodejna po letech opět svěžejší vzhled a díky osvětlení více vynikne i speciální sortiment, který je sice takzvaně „retro“, ale ve velkých řetězcích a drogeriích byste jej jen těžko hledali. A když, tak za ceny, které rozhodně nejsou lidové. Takže pokud by někde v Havířově nebylo k mání potravinářské aroma či barvivo nebo kvasné zátky a hadičky, v Drogerii Šárka to vše určitě pořídíte.  

Díky dotaci mohla paní Starková navíc jít s dobou a svoji prodejnu propagovat. Vsadila na tradiční letáky a moderní kampaně na sociálních sítích, kde zákazníkům kromě běžného zboží může představovat aktuální nabídku speciální vlasové kosmetiky, na kterou se mimo jiné ve svém podnikání zaměřuje a díky které se mnoho jejich klientů stalo těmi trvalými.